DOURO NEHRİ PORTEKİZ İSPANYA

Bu turun rezervasyon süresi geçmiştir.

20.07.2020 8 Gün 1890.00€'dan itibaren Rezervasyon Talep Formu #1502117246

Tur Hakkında Bilgi Almak İstiyorum

DOURO NEHRİ PORTEKİZ İSPANYA DOURO NEHRİ PORTEKİZ İSPANYA DOURO NEHRİ PORTEKİZ İSPANYA DOURO NEHRİ PORTEKİZ İSPANYA DOURO NEHRİ PORTEKİZ İSPANYA DOURO NEHRİ PORTEKİZ İSPANYA DOURO NEHRİ PORTEKİZ İSPANYA

Portekiz’den İspanya’ya

Porto, Douro Vadisi (Portekiz) ve Salamanca (İspanya)

DOURO NEHRİ

 2020

8 gün ve 7 gece Gemi turu

 

 

20 TEMMUZ 2020

PORTO - REGUA - VEGA DE TERRON - FERRADOSA - PİNHAO - PORTO

 

1. GÜN: PORTO

Öğleden sonra akşama doğru gemiye biniş. Mürettebatla tanışma ve Hoş geldiniz kokteyli. Gemide akşam yemeği. Porto’yu gece keşfetmek üzere isteğe bağlı gezi.

 

2. GÜN: PORTO

Gemide tam pansiyon. Tarihi merkezi UNESCO tarafından Dünya Mirası alanı olarak tanınmış olan ve dünyanın en eski şehirlerinden biri olan Porto’ya rehber eşliğinde isteğe bağlı gezi. Bir şarap mahzeni ziyaret edilecek ve bu “değerli nektar”ın tadına bakılacak. Şehirde serbest zaman geçirilecek. Fado-temalı akşamı.

 

3. GÜN: PORTO - REGUA

Gemide tam pansiyon. Çok yüksek seviyedeki dini mimarisinden dolayı “Portekiz’in Roma’sı” olarak adlandırılan Braga’ya isteğe bağlı gezi. Leverinho’da gemiye dönüş ve Regua’ya yolculuk. Carrapatello’da devasa geçiş havuzundan geçilecek. Dans akşamı veya Regua’da serbest gece gezintisi.

 

4. GÜN: REGUA - VEGA DE TERON

Gemide tam pansiyon. Vila Real’e isteğe bağlı gezi: Solar de Mateus Manor sarayını ziyaret ve zarif bahçelerinde yürüyüş. Pinhao’da gemiye dönüş. Yolculuk, bağ terbiye sistemleri ile kaplanmış görkemli tepeleri geçip Porto’daki en meşhur üzüm bağlarının kalbinde devam edecektir. Vega de Terron’a varış. Akşamleyin Flamenko eğlencesi.

 

5. GÜN: BARCA D'ALVA (Salamanca’ya isteğe bağlı gezi)

Gemide tam pansiyon. Salamanca’ya isteğe bağlı gezi. Büyüleyici güzellikteki bu şehir, Roma, Arap ve Hristiyan dönemlerine ait olağanüstü bazı mimari hazineleri barındırmaktadır. Barca d’Alva’da gemiye dönüş. Gemide eğlence akşamı.

 

 

6. GÜN: BARCA D'ALVA - FERRADOSA - PİNHAO

Gemide tam pansiyon. Sabah gemide yolculukla geçer. Ferradosa’da mola ve isteğe bağlı “Porto şarapları” gezisi: Üzüm bağları içerisindeki yolu takip edecek, asmalar ile çevrilmiş bir gözlem noktasında durup Porto şaraplarının tadına bakacaksınız. Pinhao’da gemiye dönüş. Serbest öğleden sonra. Gala akşamı.

 

7. GÜN: PINHAO - PORTO

Gemide tam pansiyon. Lamego’ya rehber eşliğinde isteğe bağlı gezi: Nossa Senhora dos Remedios mabedini ve katedrali keşif. Regua’da gemiye dönüş. Öğleden sonra gemide yolculukla geçer. Porto’ya varış. Geleneksel folklor temalı akşam.

 

8. GÜN: PORTO

Gemide açık büfe kahvaltı. Sabah gemiden ayrılış.

 

2017

SEZON

YÜKSEK SEZON

TAM SEZON

Nisan & Ekim

Temmuz & Ağustos

Mayıs, Haziran & Eylül

 

Bu teklife dâhil olanlar: İLK.GÜN akşam yemeğinden SON.GÜN kahvaltıya dek tüm öğünler dâhil olmak üzere gemi yolculuğunuz - Gemide öğünler sırasında CroisiEurope tarafından servis edilen su, şarap, bira, meyve suları ve kahve, barda servis edilen içkiler (şampanya ve şarap listesinde bulunan şaraplar hariç) - özel banyoda duşu bulunan çift-kişilik-ücret esaslı kompartıman - gemideki eğlenceler - gemideki çok dilli host ve hosteslerimizin yolculuk boyunca verecekleri yardım - Hoş geldin kokteyli - gala yemeği ve akşamı – gemideki Fado, flamenko ve geleneksel halk müziği temalı akşamlar - seyahat yardım ve yurda dönme (repatriation) sigortası - tüm liman harçları.

Bu teklife dâhil olmayanlar : Şarap listesindeki içecekler, barda şampanya, günlük geziler veya aktarmalar sırasında servis edilen içecekler - iptal ve bagaj sigortası - isteğe bağlı geziler (rezervasyonu yapılabilir ve ücreti gemide veya seyahat acentenizde ödenebilir) - kişisel masraflar.

Formaliteler : Yolculuk için geçerli bir pasaporta sahip olmalısınız. Lütfen dikkat ediniz: Pasaportunuz yapacağınız yolculukların son gününden en az altı ay sonrasına dek geçerli olmalıdır.

Yolcularımızın güvenliği için, geminin kaptanı ve mürettebatı geminin seyrüseferi sırasındaki programda değişiklikler yapmaya karar verebilirler. Uyarı: Douro üzerindeki demirleme yerlerinin sayısı sınırlıdır. Tekneler yan yana demirleyebilir. Alkolün sağlığınıza zararı olabilir. Lütfen içki içerken aşırıya kaçmamaya özen gösteriniz. CroisiEurope satış hüküm ve koşullarına tabidir - IM067100025 Lisansı.

________________________________________________________________________________________________________________________

YAKIT SÜRŞARJ GARANTİSİ

CroisiEurope yukarıda gösterilen 2015 fiyatlarını, petrol fiyatı varil başına 142 USD sınırına ulaşmadığı sürece herhangi bir yakıt sürşarjı olmadan kabul etmektedir. Petrol fiyatı bu belirtilen sınırı geçtiği takdirde yakıttan kaynaklı bir fiyat ilavesi yapma hakkımız saklıdır.

Herhangi bir aktarma veya hava yolculuğu durumunda, fiyatlar, söz konusu hizmeti sunan havayolu tarafından yakıttan kaynaklı uygulanan fiyat ilavelerine göre tekrar gözden geçirilecektir

.. Cruisera ile Dünya'nın en güzel nehirlerini keşfedin ..

Avrupa’nın en uzun su yollarından biri olan Ren Nehri İsviçre Alpleri’nden Kuzey Denizi’ne doğru yaptığı seyahati boyunca Bazel, Strazburg, Haydelberg, Köln ve Düsseldorf gibi pek çok önemli duraktan geçmekte olup; tarih boyunca bulunduğu bölgenin en önemli ticaret hattını oluşturmuştur. Bu özelliği sayesinde getirdiği refah bazen sanatın ve bilimin gelişmesine vesile olmuş bazen de üzerinden geçtiği Avrupa’nın önde gelen iki ülkesi Fransa ve Almanya’nın arasındaki çekişmenin temelini oluşturmuştur. Civarındaki zengin maden yatakları ve tarıma elverişli arazinin yanı sıra tepelerini Ortaçağ kalelerinin süslediği vadileri ve meşhur kara ormanları bölge folklörünün kökeni olmuştur. Ren Nehri’yle kesişen Mozel Nehri; vadilerinde yetişen kıymetli üzümleriyle şarap gastronomisinde kendine haklı bir yer edinmiş olup Ren Nehri’nin önemini bir kat daha artırmakta ve bölgenin geleneksel folklörüne dansları ve eğlenceleriyle de katkıda bulunmaktadır..